Zrušenie spoluvlastníctva – podielového, Bezpodielového

 Na týchto stránkach nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o zrušení podielového spoluvlastníctva a majetkovom vyporiadaní podielového spoluvlastníctva ako aj o zrušení bezpodielového spoluvlastníctva a vysporiadaní bezpodielového spoluvlastníctva. Pokiaľ nenájdete odpoveď na svoju otázku, odpovieme Vám v našej on-line právnej poradni. Právne poradenstvo poskytujeme aj zdarma v odôvodnených prípadoch.

Nadobudli ste majetok dedením a stali ste sa podielovým spoluvlastníkom (spoluvlastníčkou) a nechcete naďalej zostať v  podielovom spoluvlastníctve? Chcete, aby Vám bol vyplatený Váš podiel, alebo chcete vyplatiť ostatných spoluvlastníkov a neviete ako na to? Poradíme Vám.

 

Rozviedli ste sa a s bývalým manželom máte stále spoločný majetok? Chcete tento majetok vysporiadať? Chcete uzatvoriť s bývalým manželom dohodu o vyporiadaní bezpodielového spoluvlastníctva alebo sa neviete s bývalým manželom o vysporiadaní bezpodielového spoluvlastníctva dohodnúť? Vysporiadame majetok za Vás.

 

Pokiaľ máte konkrétne otázky týkajúce sa zrušenia a majetkového vysporiadania spoluvlastníctva – podielového alebo bezpodielového spoluvlastníctva, neváhajte nám položiť svoju otázku v našej online právnej poradni.